Produkt dnia
W co się bawić z dziećmi?
W co się bawić z dziećmi?
53,00 zł 36,04 zł
kompl.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
O firmie

Sklep harmonijnie.pl to księgarnia internetowa, która w swojej ofercie posiada przede wszystkim pomoce Grupy Wydawniczej Harmonia, ale też z innych wydawnictw o zbliżonej gamie produktów np. Fraszka Edukacyjna, Korepetytor, Impuls, Arson itp. Nie posiadamy sklepu stacjonarnego, ale chętnie dojeżdżamy do placówek edukacyjnych w celu przybliżenia i zaprezentowania naszej oferty, w zasięgu niemal całej południowej Polski, gdyż mieścimy się w miejscowości Kłobuck, 18 km na północ od Częstochowy w województwie śląskim. Chętnie pojawimy się u Państwa, aby zaprezentować pomoce do pracy z niepełnosprawnym uczniem, pod koniec roku szkolnego, żeby ułatwić Państwu wybór pomocy, z których chcielibyście skorzystać w kolejnym roku szkolnym. A wiadomo, że najlepiej jest dokonać takiego wyboru, gdy książkę lub karty pracy weźmie się do ręki i przejrzy zawartość. 

Tematyka oferowanych produktów obraca się wokół logopedii, terapii niepełnosprawności a w szczególności autyzmu (w tym zespołu Aspergera), pomocy grafomotorycznych, pomocy wizualnych (plansze edukacyjne) lub pomocy dźwiękowych (odgłosy zwierząt, odgłosy zjawisk przyrodniczych i nagrania piosenek) itp.

Często bywamy obecni na szkoleniach, konferencjach lub innych masowych imprezach związanych z edukacją jako przedstawiciel Grupy Wydawniczej Harmonia, dlatego w nazwie naszego sklepu nawiązujemy do nazwy tego znanego, szanowanego i lubianego wydawnictwa.

Zapraszamy zatem wszystkie zainteresowane osoby do zakupu w naszym sklepie oraz do kontaktu w celu uzgodnienia wizyty u Państwa w szkole, przedszkolu, poradni czy bibliotece z naszą ofertą. Telefon do kontaktu: 694 450 316.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl