Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
O firmie

Sklep harmonijnie.pl to księgarnia internetowa, która w swojej ofercie posiada przede wszystkim pomoce Grupy Wydawniczej Harmonia, ale mamy też produkty o treściach edukacyjnych z innych wydawnictw, m.in. z Fraszki Edukacyjnej, Komlogo, PWN-u, Operonu, Epideixis, WIR-u, Alexandra,  Arsona i innych. Nie posiadamy sklepu stacjonarnego, ale chętnie dojeżdżamy do placówek edukacyjnych w celu przybliżenia i zaprezentowania naszej oferty, w zasięgu niemal całej południowej Polski, gdyż znajdujemy się w miejscowości Kłobuck, 18 km na północ od Częstochowy, w województwie śląskim. Chętnie pojawimy się u Państwa, aby zaprezentować pomoce do pracy z niepełnosprawnym uczniem w okresie, gdy pedagodzy muszą dokonać wyboru podręczników niezbędnych w kolejnym roku szkolnym. A wiadomo, że najlepiej jest dokonać takiego wyboru, gdy książkę lub karty pracy weźmie się do ręki i przejrzy zawartość. 

Tematyka oferowanych w sklepie artykułów obraca się wokół logopedii, terapii niepełnosprawności a w szczególności autyzmu (w tym zespołu Aspergera), pomocy grafomotorycznych, pomocy wizualnych (plansze edukacyjne) lub pomocy dźwiękowych (odgłosy zwierząt, odgłosy zjawisk przyrodniczych i nagrania piosenek) itp. Mamy też szeroki wybór gier edukacyjnych, rodzinnych i towarzyskich.

Bywamy obecni na szkoleniach, konferencjach lub innych masowych imprezach związanych z edukacją reprezentując Grupę Wydawniczą Harmonia, dlatego w nazwie naszego sklepu nawiązujemy do nazwy tego znanego, szanowanego i lubianego wydawnictwa.

Zapraszamy zatem wszystkie zainteresowane osoby do zakupów w naszym sklepie oraz do kontaktu w celu uzgodnienia wizyty u Państwa w szkole, przedszkolu, poradni czy bibliotece z naszą ofertą. Telefon do kontaktu: 694 450 316.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl